Osobówka i samochód dostawczy zderzyły się na trasie S6. Do zdarzenia doszło po godzinie 1:00 w nocy, w miejscowości Lisowo.
Auto osobowe wpadło do rowu a dostawczak uderzył w barierki. Dwie osoby są poszkodowane i trafiły do szpitala.
- Między Węzłem Płoty w stronę Szczecina, a zjazdem na parking Wyszogóra, kolizja dwóch pojazdów. Prawy i awaryjny pas zajęte przez służby. Na lewym pasie na barierach jest rozbity wóz. - informuje nasz słuchacz.
Zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejscu pracują służby. Na jezdnię wylały się płyny, trwa ich usuwanie.
AKTUALIZACJA godz. 6:10
Koniec utrudnień. Służby zakończyły prace, wszystkie pasy drogi są już dostępne dla kierowców.
- Między Węzłem Płoty w stronę Szczecina, a zjazdem na parking Wyszogóra, kolizja dwóch pojazdów. Prawy i awaryjny pas zajęte przez służby. Na lewym pasie na barierach jest rozbity wóz. - informuje nasz słuchacz.
Zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejscu pracują służby. Na jezdnię wylały się płyny, trwa ich usuwanie.
AKTUALIZACJA godz. 6:10
Koniec utrudnień. Służby zakończyły prace, wszystkie pasy drogi są już dostępne dla kierowców.

Radio Szczecin