Połamane drzewa, lokalne podtopienia i zniszczone beach bary – to skutki ulewy i wichury nad morzem.
W powiecie kołobrzeskim strażacy dużo pracy mieli na samych plażach, gdzie na skutek sztormu podmywane były plażowe punkty gastronomiczne. Beach bary zalewało w Ustroniu Morskim i Dźwirzynie. W samym Kołobrzegu woda wdzierała się na teren turnieju siatkówki plażowej. Na miejscu strażacy mieli pełne ręce roboty także przy zalanych nieruchomościach. Woda wdzierała się m.in. do piwnic ratusza czy miejscowego kina.
Powalone drzewo zniszczyło samochody zaparkowane na ulicy Drzymały. Z kolei przy Unii Lubelskiej potężny konar upadł pomiędzy blokami. Na szczęście dotychczas nie ucierpiał nikt z ludzi.
Powalone drzewo zniszczyło samochody zaparkowane na ulicy Drzymały. Z kolei przy Unii Lubelskiej potężny konar upadł pomiędzy blokami. Na szczęście dotychczas nie ucierpiał nikt z ludzi.

Radio Szczecin