Kolejny pijany jechał hulajnogą, zapłaci wysoki mandat. Do tego rajd zakończył w szpitalu.
Do zdarzenia doszło w Wałczu w poniedziałek przed godziną 5 rano. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na Al. Zdobywców Wału Pomorskiego leży mężczyzna, który jechał hulajnogą.
21-latek był pijany, miał promil alkoholu w organizmie, przy upadku potłukł się i trafił do szpitala.
Nic mu poważnego się nie stało, poważny ma jednak mandat do zapłacenia - to 1,5 tysiąca złotych.
21-latek był pijany, miał promil alkoholu w organizmie, przy upadku potłukł się i trafił do szpitala.
Nic mu poważnego się nie stało, poważny ma jednak mandat do zapłacenia - to 1,5 tysiąca złotych.

Radio Szczecin