Poszedł na grzyby, zgubił się w lesie, 67-latka odnalazła policja. Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu, w niedzielny poranek.
Służby powiadomiła żona mężczyzny, który zadzwonił do niej i powiedział że nie wie jak wydostać się z lasu.
Na miejsce ruszyli policjanci. Senior błądził przez kilka godzin. Mężczyzna był zziębnięty i osłabiony. Został odwieziony do domu.
Policja przypomina, by do lasu zabierać ze sobą telefony, by w razie potrzeby móc podać swoją lokalizację służbom.
Na miejsce ruszyli policjanci. Senior błądził przez kilka godzin. Mężczyzna był zziębnięty i osłabiony. Został odwieziony do domu.
Policja przypomina, by do lasu zabierać ze sobą telefony, by w razie potrzeby móc podać swoją lokalizację służbom.

Radio Szczecin