Kolejne oszustwo w regionie "na pracownika banku i policjanta". Mieszkanka powiatu stargardzkiego straciła 68 tysięcy złotych.
Na jej numer telefonu zadzwoniła kobieta, która przedstawiła się jako pracownik banku i poinformowała, że inna osoba chce pożyczyć na jej dane 25 tysięcy złotych. Chwilę później na numer kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta. Ta osoba kazała pokrzywdzonej udać się do placówki banku, wziąć pożyczkę, a następnie w innej placówce banku przelać środki na wskazane przez niego konto, by zabezpieczyć się przed oszustwem.
W wyniku tego zdarzenia kobieta straciła 68 tysięcy złotych.
W wyniku tego zdarzenia kobieta straciła 68 tysięcy złotych.

Radio Szczecin