Ścieżka pieszo-rowerowa powstała na dojeździe do jeziora Korytnickiego, niedaleko Mirosławca.
Inwestycja była możliwa dzięki rządowemu wsparciu z programu Polski Ład. Dofinansowanie wyniosło ponad milion 700 tysięcy złotych.
Oprócz nowej nawierzchni, na całej długości pojawiło się też oświetlenie, a na poboczach ławki.
Oprócz nowej nawierzchni, na całej długości pojawiło się też oświetlenie, a na poboczach ławki.

Radio Szczecin