Można się już kapać w jeziorze Dąbie. Otwarte zostało kąpielisko w Lubczynie.
Zamknięte było w powodu wykrycia w wodzie bakterii. Jak informuje Sanepid, najnowsze badanie wody pokazało, że jest ona zdatna do kąpieli. Na plaży powiewa biała flaga.

Radio Szczecin