Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Źródło: FB Nadleśnictwo Manowo
Źródło: FB Nadleśnictwo Manowo
Nowy lokator zamieszkał w lesie pod Koszalinem. Łoś dał się zauważyć w Nadleśnictwie Manowo. Leśniczy zrobił mu zdjęcie podczas spaceru między drzewami.
Jak informują leśnicy, raczej nie będzie to stały mieszkaniec manowskich lasów, a tylko się przemieszczał.

Ostrzegają jednak, by w razie spotkania Łosia, nie robic mu zdjęć i nie podchodzić do niego, bo choć to spokojne zwierzęta, ale może być niebezpieczny gdy poczuje się zagrożony.

W Polsce spotkamy łosia przede wszystkim w lasach lubelskich, w Puszczy Bydgoskiej, w małopolskiej Puszczy Dulowskiej oraz w parkach narodowych: Biebrzańskim, Kampinoskim i Poleskim.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty