Po 9 latach skradziony motocykl będzie mógł wrócić do właściciela. Odzyskali go strażnicy graniczni z Kołobrzegu. Jednoślad odnaleźli w Szczecinie. Jak się okazało został skradziony w Niemczech w 2014 roku.
Znajdował się w Systemie Informacyjnym Schengen. Jego wartość oszacowano na 30 tysięcy złotych.
Pojazd został zabezpieczony, trwa ustalanie kto go ukradł.
Pojazd został zabezpieczony, trwa ustalanie kto go ukradł.

Radio Szczecin