Darmowa, czysta woda do picia pojawiła się w stargardzkim Parku Popiela.
To specjalny kranik, z którego mogą korzystać wszyscy spacerowicze czy też biegacze.
Źródełko znajduje się naprzeciwko Baszty Morze Czerwone, za sceną Teatru Letniego. Wodę z niego można pić bez przegotowania czy filtrowania. Jest identyczna z tą, która płynie z kranów w domach w Stargardzie. Kran zainstalowali pracownicy Wód Miejskich w Stargardzie.
Źródełko znajduje się naprzeciwko Baszty Morze Czerwone, za sceną Teatru Letniego. Wodę z niego można pić bez przegotowania czy filtrowania. Jest identyczna z tą, która płynie z kranów w domach w Stargardzie. Kran zainstalowali pracownicy Wód Miejskich w Stargardzie.

Radio Szczecin