Uprawiał konopię indyjską i wpadł - policjanci z Białego Boru zatrzymali 29-latka.
Mężczyzna uprawiał rośliny na swojej posesji. Mundurowi zabezpieczyli 13 krzewów oraz ścięte rośliny, które suszyły się już w budynku gospodarczym.
Mieszkaniec gminy Biały Bór oprócz zarzutu posiadania środków odurzających odpowie również za nielegalną uprawę, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec gminy Biały Bór oprócz zarzutu posiadania środków odurzających odpowie również za nielegalną uprawę, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin