Pacjenci ze Świnoujścia mogą już korzystać z nowoczesnego tomografu. Sprzęt został zainstalowany w Szpitalu Miejskim.
Udało się go kupić dzięki Budżetowi Obywatelskiemu. Tę inwestycję wybrali mieszkańcy.
W głosowaniu projekt poparło ponad tysiąc osób.
Zakup tomografu, stołu pacjenta, detektora, lamp, generatora, montaż urządzeń i przeszkolenie pracowników szpitala kosztowało milion złotych.
W głosowaniu projekt poparło ponad tysiąc osób.
Zakup tomografu, stołu pacjenta, detektora, lamp, generatora, montaż urządzeń i przeszkolenie pracowników szpitala kosztowało milion złotych.

Radio Szczecin