W Sławnie tamtejszy dzielnicowy uniemożliwił dalszą jazdę 41-letniemu kierowcy.
Mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie i - jak się później okazało - nie miał uprawnień do kierowania.
Dzielnicowy będący w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na kierującego Audi. Pojazd poruszał się zygzakiem. Policjant postanowił zatrzymać auto.
Powiadomił o zdarzeniu oficera dyżurnego komendy, który na miejsce skierował patrol sławieńskich policjantów.
Teraz o losie pijanego kierowcy zdecyduje sąd.
Dzielnicowy będący w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na kierującego Audi. Pojazd poruszał się zygzakiem. Policjant postanowił zatrzymać auto.
Powiadomił o zdarzeniu oficera dyżurnego komendy, który na miejsce skierował patrol sławieńskich policjantów.
Teraz o losie pijanego kierowcy zdecyduje sąd.

Radio Szczecin