Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Miejskie toalety w Kołobrzegu będą droższe. Od 1 września opłata wzrośnie o 100%.
Opłaty za miejskie toalety powróciły do Kołobrzegu na początku ubiegłego roku. Wcześniej przez lata były one darmowe dla wszystkich. Urzędnicy uznali jednak, że miasta dłużej nie stać na dokładanie miliona złotych do utrzymania toalet. Wybrali więc dzierżawcę dla szaletów i ustalili cenę na poziomie 2 złotych.

Wiceprezydent do spraw gospodarczych Kołobrzegu Ewa Pełechata mówi, że dzierżawca wystąpił jednak o podniesienie ceny.

- Zmieniły się warunki ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej. Bardzo szczególnej, wymagającej prądu, zakupu środków, zatrudnienia ludzi - mówi Pełechata.

Turystom nie podoba się podniesienie cen. - Przecież to jest niedopuszczalne. - Niestety i tak będzie. Wysikają się pod krzaczkiem. - To jest już za dużo.

Podwyżki nie obejmą posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Te osoby mogą korzystać z toalet za darmo.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty