Wziął amfetaminę, a potem wsiadł za kółko - kolejny kierowca pod wpływem narkotyków zatrzymany przez policję.
To 33-latek z powiatu sławieńskiego. Został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Bobrowiczki. Mężczyzna był trzeźwy, ale wiele wskazywało na to, że może być pod działaniem środków odurzających. Badanie testerem pokazało wynik pozytywny.
Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.
Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Radio Szczecin