Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Wziął amfetaminę, a potem wsiadł za kółko - kolejny kierowca pod wpływem narkotyków zatrzymany przez policję.
To 33-latek z powiatu sławieńskiego. Został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Bobrowiczki. Mężczyzna był trzeźwy, ale wiele wskazywało na to, że może być pod działaniem środków odurzających. Badanie testerem pokazało wynik pozytywny.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty