Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Ruszyły prace przy budowie parkingu wielopoziomowego w Kołobrzegu. Ma to być lek na deficyt miejsc parkingowych w sąsiedztwie centrum miasta.
Parking wielopoziomowy dla samochodów osobowych oraz dodatkowy dla autokarów - taka inwestycja zostanie zrealizowana przy ulicy Kamiennej, czyli zaledwie kilkaset metrów od kołobrzeskiego ratusza.

Ewa Pełechata, wiceprezydent do spraw gospodarczych Kołobrzegu mówi, że jest to największa inwestycja parkingowa w mieście od lat: - 327 miejsc. Prace mają się zakończyć pod koniec przyszłego roku, choć wykonawca twierdzi, że troszeczkę wcześniej będzie to możliwe - dodaje Pełechata.

Poseł Czesław Hoc z Prawa i Sprawiedliwości zaznacza, że na tej inwestycji skorzystają kolejne pokolenia. - W tym momencie musimy wspólnie budować przyszłość. To nie tylko przyszłość dla nas, ale też przyszłość dla następnych pokoleń - podkreśla Hoc.

Cały obiekt przy ulicy Kamiennej będzie kosztował ponad 30 milionów złotych. 27,5 mln pochodzi z rządowego programu inwestycji strategicznych Polski Ład.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty