Do aresztu w Świnoujściu trafiło dwóch pseudokibiców, którzy dokonali rozboju na niepełnosprawnym i uszkodzili mienie. W areszcie spędzą najbliższe dwa miesiące.
Do sytuacji doszło 19 sierpnia. Wtedy do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wpłynęło zgłoszenie o pobiciu niepełnosprawnego mężczyzny i uszkodzeniu samochodu jego ojca, który ruszył, by pomóc. Niepełnosprawny trafił do szpitala z licznymi obrażeniami.
W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 18 i 25 lat. Wszystkie osoby są mieszkańcami Świnoujścia.
Sąd Rejonowy w Świnoujściu przychylił się do wniosku policji o zastosowaniu najsurowszego wymiaru kary i mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.
Podejrzanym grozi od 3 do nawet 12 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu.
W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 18 i 25 lat. Wszystkie osoby są mieszkańcami Świnoujścia.
Sąd Rejonowy w Świnoujściu przychylił się do wniosku policji o zastosowaniu najsurowszego wymiaru kary i mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.
Podejrzanym grozi od 3 do nawet 12 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu.

Radio Szczecin