Pijany kierowca Jaguara zatrzymany przez szczecińską policję. 39-latek miał ponad dwa promile wydychanym powietrzu.
Dodatkowo mieszkaniec Stargardu nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierowca, najprawdopodobniej pijany, wyjechał ze stacji paliw.
Zatrzymali go na Węźle Klucz. Kierowca Jaguara został zatrzymany. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.
Zatrzymali go na Węźle Klucz. Kierowca Jaguara został zatrzymany. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Radio Szczecin