Notorycznie kradł w kołobrzeskich sklepach, ale w końcu wpadł. Złodziej miał "pecha", bo rozpoznał go policjant, który w czasie wolnym robił zakupy.
Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z kołobrzeskich marketów. Policjant z wydziału kryminalnego w czasie wolnym od służby zauważył, że mężczyzna podobny do sprawcy wielu kradzieży kieruje się w stronę wyjścia ze sklepu. Policjant zatrzymał go i powiadomił dyżurnego jednostki.
Skierowany na miejsce patrol wylegitymował 36-latka i potwierdził, że jest osobą poszukiwaną. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie towar za który nie zapłacił.
Podejrzany został przewieziony do kołobrzeskiej komendy, gdzie przyznał się do wielokrotnych kradzieży na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. W związku z postawionymi zarzutami grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Skierowany na miejsce patrol wylegitymował 36-latka i potwierdził, że jest osobą poszukiwaną. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie towar za który nie zapłacił.
Podejrzany został przewieziony do kołobrzeskiej komendy, gdzie przyznał się do wielokrotnych kradzieży na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. W związku z postawionymi zarzutami grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin