Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo był nietrzeźwy. 54-latka po pościgu zatrzymali stargardzcy policjanci. Do zdarzenia doszło w miejscowości Klepino.
Funkcjonariusze zauważyli kierującego motorowerem, który jechał "wężykiem". Mężczyzna zignorował sygnał policji do zatrzymania się, więc mundurowi ruszyli za nim.
54-latek szybko został zatrzymany. Okazało się, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
54-latek szybko został zatrzymany. Okazało się, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Radio Szczecin