Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jest "zielone światło" dla budowy kolejnego odcinka drogi szybkiego ruchu S11.
Chodzi o fragment od Bobolic do Szczecinka - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie. Dodaje, że umowa z wykonawcą nowego 24-kilometrowego odcinka została już zawarta.

- Podpisaliśmy tą umowę z firmą Intercore. Wartość tej umowy to miliard 107 milionów złotych i za tą kwotę wykonawca zrealizuje roboty, opracuje projekty wykonawcze również dla tej inwestycji. Planowane rozpoczęcie zasadniczych robót to jest wiosna przyszłego roku, natomiast zakończenie realizacji jest planowane w lipcu 2026 roku - powiedział Grzeszczuk.

W ramach planowanych prac drogowych powstanie 18 wiaduktów, 2 estakady i 4 mosty, a także przejścia dla zwierząt.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty