Jechali ponad setką w terenie zabudowanym - skończyli z wysokimi mandatami i na trzy miesiące stracili prawa jazdy.
Piratów zatrzymali policjanci ze stargardzkiej komendy. Pierwszy wpadł kierowca w Wapnicy. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h.
Równie szybko jechał zatrzymany przez drogówkę 28-letni stargardzianin. Mężczyzna na ulicy Szczecińskiej osiągnął prędkość 111 km/h.
Podobnie było w przypadku 53-letniego mieszkańca Szczecina, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h.
Oprócz zatrzymanego prawa jazdy sprawcy wykroczeń otrzymali również mandaty i po 13 punktów karnych.
Równie szybko jechał zatrzymany przez drogówkę 28-letni stargardzianin. Mężczyzna na ulicy Szczecińskiej osiągnął prędkość 111 km/h.
Podobnie było w przypadku 53-letniego mieszkańca Szczecina, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h.
Oprócz zatrzymanego prawa jazdy sprawcy wykroczeń otrzymali również mandaty i po 13 punktów karnych.

Radio Szczecin