Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: https://stargard.policja.gov.pl/zst/dzialania-policji/aktualno/57306,Kolejni-kierowcy-na-trzy-miesiace-stracili-prawo-jazdy
źródło: https://stargard.policja.gov.pl/zst/dzialania-policji/aktualno/57306,Kolejni-kierowcy-na-trzy-miesiace-stracili-prawo-jazdy
Jechali ponad setką w terenie zabudowanym - skończyli z wysokimi mandatami i na trzy miesiące stracili prawa jazdy.
Piratów zatrzymali policjanci ze stargardzkiej komendy. Pierwszy wpadł kierowca w Wapnicy. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h.

Równie szybko jechał zatrzymany przez drogówkę 28-letni stargardzianin. Mężczyzna na ulicy Szczecińskiej osiągnął prędkość 111 km/h.

Podobnie było w przypadku 53-letniego mieszkańca Szczecina, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h.

Oprócz zatrzymanego prawa jazdy sprawcy wykroczeń otrzymali również mandaty i po 13 punktów karnych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty