Pijany i z pasażerką jechał hulajnogą elektryczną, doprowadził do kolizji. Teraz do zapłacenia ma pięć tysięcy złotych mandatu.
Mężczyznę w niedzielę zatrzymali policjanci w Wałczu. 20-latek i jego 15-letnia pasażerka jechali ścieżką rowerową i wjechali w ogrodzenie. Mimo, że wszystko działo się ok. godziny 14 mężczyzna miał prawie dwa promile w wydychanym powietrzu. Dziewczyna trafiła do szpitala.
Sprawca otrzymał dwa mandaty po 2,5 tysiąca złotych za doprowadzenie do kolizji i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Sprawca otrzymał dwa mandaty po 2,5 tysiąca złotych za doprowadzenie do kolizji i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Radio Szczecin