Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Ciepły i słoneczny wrzesień nad polskie morze przyciągnął tłumy turystów. Mimo, że wakacje skończyły się wraz z początkiem tygodnia, nad Bałtykiem dalej są tłumy plażujących.
Choć to już wrzesień, na świnoujskiej plaży wciąż są tłumy wypoczywających turystów, którzy doceniają uroki polskiego morza.

- Piękna słoneczna pogoda, jesteśmy bardzo zadowoleni. - Codziennie plażujemy, jesteśmy zadowoleni. - Super pogoda, bardzo fajnie. - W każdą chwilę idziemy na plażę i się też kąpiemy też - mówią turyści.

Z upalnych dni zadowoleni są także właściciele nadmorskich gastronomii. Dla nich sezon dalej trwa, tyle, że już w innej aurze. - Teraz przyjechali inni goście, jest mniej dzieci. Jest więcej ludzi, którzy sobie nie żałują, chcą pójść na całość i dobrze się bawią. Oni się nie śpieszą, są cierpliwi, fajni są ci ludzie teraz. Uwielbiamy jak dzieci są w szkołach, bo tam jest ich miejsce.

Synoptycy zapowiadają, że na ciepłe, słoneczne dni nad morzem, możemy liczyć jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie.
Relacja Joanny Maraszek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty