W czwartek wznowione będą poszukiwania nastolatka, który zaginął na jeziorze Popiel pod Kołobrzegiem. Służby szukały go już w środę. Zgłoszenie otrzymały po godzinie 18.
18-latek miał wejść do wody i nie wrócić na brzeg. Kilkugodzinna akacja nie przyniosła jednak efektów.
W czwartek poszukiwania będą kontynuowana przy użyciu specjalistycznego sprzętu.
W czwartek poszukiwania będą kontynuowana przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Radio Szczecin