Służby odnalazły ciało poszukiwanego od wczoraj 18-latka. Wyłowili go z jeziora Popiel pod Kołobrzegiem. Według zgłoszenia chłopak miał wejść do jeziora i nie wrócić na brzeg.
Do zdarzenia doszło około godziny 18. Służby szukały go w środę przez kilka godzin. O poranku wznowiono poszukiwania. Ciało chłopaka odnaleziono około godziny 9. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Radio Szczecin