Kombajn zapalił się na polu w Siemyślu, pod Kołobrzegiem. Strażacy zgłoszenie otrzymali o 7:40.
Pożar szybko udało się ugasić, także dzięki interwencji rolników, którzy przed dojazdem służb użyli gaśnic. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.

Radio Szczecin