Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Synoptycy zapowiadają powrót upału. Już w sobotę temperatura maksymalna wzrośnie do 30 stopni.
Emilia Szewczak z biura prasowego Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej powiedziała, że ostrzeżenia przed upałem zostały wydane dla dwóch województw.

- Temperatura powietrza będzie wyższa niż dziś i wzrośnie nawet do 30 stopni w Zielonej Górze i w Szczecinie. W związku z tym dla części województw lubuskiego i zachodniopomorskiego zostały wydane ostrzeżenia przed upałem pierwszego stopnia, które zaczną obowiązywać od soboty - mówiła Emilia Szewczak.

Upał na zachodzie Polski ma pozostać do wtorku. Emilia Szewczak dodała, że najbliższej nocy w całym kraju mogą pojawiać się lokalne mgły. Miejscami będą ograniczały widzialność do stu metrów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty