O krok od tragedii w Ustroniu Morskim. W sobotę kierująca osobowym oplem kobieta wjechała w grupę osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Ranne zostały trzy osoby, w tym dwie na wózkach. Wszyscy trafi do szpitala, z niegroźnymi obrażeniami.
Do wypadku doszło przy ul. Chrobrego. Kierująca była trzeźwa, policja zatrzymała jej prawo jazdy.
Do wypadku doszło przy ul. Chrobrego. Kierująca była trzeźwa, policja zatrzymała jej prawo jazdy.

Radio Szczecin