Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Fot. Adam Wosik [Radio Szczecin]
Grill za darmo dla kibiców po każdym meczu ligowym. To tradycja Gminnego Klubu Sportowego w Kołbaczu, który rywalizuje obecnie w rozgrywkach klasy okręgowej.
Jak mówi Adam Juszkiewicz, z meczu na mecz kolejka do grilla jest coraz większa. Stąd konieczny był zakup większego i specjalnie obrendowanego logotypem klubu.

- U nas drzwi szeroko otwarte, jeśli ktoś ma ochotę na kawę, kiełbasę, szczególnie gorącą kiełbasę z grilla. Zawsze miło wydamy. Taka u nas tradycja, że mecz to mini festyn. Piwo i kiełbaska to chyba jest dopuszczalne na każdym poziomie - powiedział Juszkiewicz.

Kolejna okazja do zjedzenia pomeczowej kiełbaski w sobotę 23 września w trakcie meczu GKS Kołbacz z Energetykiem Gryfino.
Jak mówi Adam Juszkiewicz, z meczu na mecz kolejka do grilla jest coraz większa. Stąd konieczny był zakup większego i specjalnie obrendowanego logotypem klubu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty