Grill za darmo dla kibiców po każdym meczu ligowym. To tradycja Gminnego Klubu Sportowego w Kołbaczu, który rywalizuje obecnie w rozgrywkach klasy okręgowej.
Jak mówi Adam Juszkiewicz, z meczu na mecz kolejka do grilla jest coraz większa. Stąd konieczny był zakup większego i specjalnie obrendowanego logotypem klubu.
- U nas drzwi szeroko otwarte, jeśli ktoś ma ochotę na kawę, kiełbasę, szczególnie gorącą kiełbasę z grilla. Zawsze miło wydamy. Taka u nas tradycja, że mecz to mini festyn. Piwo i kiełbaska to chyba jest dopuszczalne na każdym poziomie - powiedział Juszkiewicz.
Kolejna okazja do zjedzenia pomeczowej kiełbaski w sobotę 23 września w trakcie meczu GKS Kołbacz z Energetykiem Gryfino.
- U nas drzwi szeroko otwarte, jeśli ktoś ma ochotę na kawę, kiełbasę, szczególnie gorącą kiełbasę z grilla. Zawsze miło wydamy. Taka u nas tradycja, że mecz to mini festyn. Piwo i kiełbaska to chyba jest dopuszczalne na każdym poziomie - powiedział Juszkiewicz.
Kolejna okazja do zjedzenia pomeczowej kiełbaski w sobotę 23 września w trakcie meczu GKS Kołbacz z Energetykiem Gryfino.

Radio Szczecin