Miał trzy promile alkoholu w organizmie i jechał autem - teraz grozi mu więzienie.
To było obywatelskie zatrzymanie. 40-latek kierując samochodem miał poważne problemy z utrzymaniem się na jednym pasie ruchu. Świadkowie postanowili pojechać za kierującym, jednocześnie informując oficera dyżurnego koszalińskiej komendy.
Mundurowi zatrzymali mężczyznę. Trafił on do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat więzienia.
Mundurowi zatrzymali mężczyznę. Trafił on do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Radio Szczecin