Pijani jechali quadem - wycieczka zakończyła się w rowie. To 44 i 40-latek. Do wypadku doszło w miejscowości Jezierzany w powiecie sławieńskim.
Starszy z mężczyzn, mieszkaniec Kielc, wiózł quadem swojego kolegę i na łuku stracił panowanie nad pojazdem. Quad wypadł z drogi i znalazł się w przydrożnym rowie. U kierowcy stwierdzono 1,2 promila alkoholu - u kolegi 2,5 promila.
Okazało się także, że kierowca nie posiadał uprawnień do prowadzenia tego pojazdu, a czterokołowiec nie był zarejestrowany. Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. O ich dalszym losie zdecyduje Sąd.
Okazało się także, że kierowca nie posiadał uprawnień do prowadzenia tego pojazdu, a czterokołowiec nie był zarejestrowany. Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. O ich dalszym losie zdecyduje Sąd.

Radio Szczecin