23-latka zatrzymali już policjanci. Pomógł im miejski monitoring.
Mężczyzna w towarzystwie kolegi, w nocy, strzelał do ulicznych lamp z pistoletu pneumatycznego. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu. 23-latek usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Starty oszacowano na 30 tysięcy złotych.

Radio Szczecin