O 70 km/h przekroczył dozwoloną prędkość - wpadł w sidła policyjnej grupy Speed.
To 56-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego. Mężczyzna został zatrzymany na drodze krajowej nr 10, gdzie obowiązuje prędkość 90 km/h. Kierujący BMW jechał jednak znacznie szybciej.
Ukarany został mandatem w wysokości 2000 złotych, a na jego kontro trafiło 14 punktów karnych. Wcześniej, decyzją starosty stargardzkiego, zostały mu cofnięte uprawnienia. Teraz odpowie za przestępstwo - grożą mu dwa lata więzienia.
Ukarany został mandatem w wysokości 2000 złotych, a na jego kontro trafiło 14 punktów karnych. Wcześniej, decyzją starosty stargardzkiego, zostały mu cofnięte uprawnienia. Teraz odpowie za przestępstwo - grożą mu dwa lata więzienia.

Radio Szczecin