Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Źródło: Wody Polskie
Źródło: Wody Polskie
Źródło: Wody Polskie
Źródło: Wody Polskie
Poprawia się sytuacja na jeziorku Słonecznym w Szczecinie - informują Wody Polskie.
Oprócz tego, że do wody wlano koagulant, który ma wytrącić substancję, która skaziła wodę, woda jest również filtrowana. Systemy ułożone zostały kaskadowo przy odpływach z jeziorka. Najnowsze wyniki badan próbek wody wskazują, że poziom żelaza i cynku spada. W wodzie zauważono też większa aktywność ryb.

Strażacy pilnują również czy zakorkowane są studzienki instalacji burzowej od granicy zakładu 'Mabo” do granicy gminy Dobra i Szczecina.

Do skażenia wody w jeziorku, rzece Bukowa i cieku Wierzbak doszło kilkanaście dni temu.
Najprawdopodobniej przez pożar w Mierzynie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty