6-latek wyszedł z domu i zaginął, poszukiwania rozpoczęła policja. Wszystko działo się w piątek w Koszalinie.
Chłopiec wyszedł z domu, kiedy przebywała w nim matka. Ślad po nim zaginął. Na miejsce ruszyli policjanci z Koszalina i Szczecina. Chłopca udało się odnaleźć kilka ulic od miejsca zamieszkania. Był cały i zdrowy.

Radio Szczecin