Będzie bezpieczniej i powstanie kolejny tunel. Świnoujście otrzymało 7,6 mln złotych na budowę przejścia pod linią kolejową w Łunowie.
Pieniądze pochodzą z rządowego programu Polski Ład. To 98 procent wartości inwestycji. Dzięki temu, powstanie przejście pod torami, które prowadzić będzie do plaży. Według wcześniejszych planów, w tym miejscu miała powstać kładka ze schodami. Jest już pozwolenie na budowę. Jeszcze w tym roku ma zostać wybrany wykonawca inwestycji.

Radio Szczecin