Trwał trzy lata i kosztował 11 milionów złotych. Kończy się remont Książnicy Stargardzkiej. Wiadomo już, że otwarcie odbędzie się za tydzień.
Z tej okazji urzędnicy przygotowali szereg atrakcji. Budowlę będzie można zwiedzić i zobaczyć miejsca zazwyczaj zamknięte dla zwykłych gości, będzie też szereg wystaw m.in. stargardzkich fotografów i starodruków, przedstawienie teatralne dla maluchów, warsztaty z Tik Tokiem dla młodzieży i bajki z projektora Ania. Odbędą się też warsztaty florystyczne, joga i pilates. Wszystko rozpocznie się w przyszły piątek o 14.
Placówka przeszła kompleksową modernizację, dzięki niej od strony Mieszka I powrócił jej historyczny wygląd, powstała też m.in. pracownia kreatywności, a czytelnicy będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu.
Placówka przeszła kompleksową modernizację, dzięki niej od strony Mieszka I powrócił jej historyczny wygląd, powstała też m.in. pracownia kreatywności, a czytelnicy będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu.

Radio Szczecin