Dwa razy w ciągu sześciu godzin został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości.
To 33-latek z Polic, którego zatrzymała szczecińska policja. Pierwszy raz został zatrzymany na Zwierzynieckiego w Szczecinie ok. 23, tam przekroczył prędkość o ponad 20 km/h.
Drugi raz został złapany o 4:30 na Struga, tam, prędkość przekroczył o ponad 40 km/h. W sumie do zapłacenia ma teraz 1300 złotych mandatu, dostał też 16 punktów karnych.
Drugi raz został złapany o 4:30 na Struga, tam, prędkość przekroczył o ponad 40 km/h. W sumie do zapłacenia ma teraz 1300 złotych mandatu, dostał też 16 punktów karnych.

Radio Szczecin