Wiosenna temperatura i słońce - pogodny weekend sprawił, że nad morzem pojawiło się wielu spacerowiczów, którzy łapali pierwsze ciepłe promienie.
Świnoujską promenadę i plażę oblegali i dzieci, i dorośli.
- Cieplutko spacerowiczów dużo. Już po spacerze, przerwa na obiad i z powrotem. Czy nad morzem czuje już trochę wiosnę? Dzisiaj czuć, wczoraj było troszeczkę czuć i dzisiaj już jest sympatyczniej. Energia mnie rozpiera, aż chce się żyć. Promienie rozgrzewają człowieka.
Byliśmy na gofrach i po gofra przyszliśmy na plażę, żeby się pobawić. Zbieraliśmy muszelki, a my budowaliśmy zamek z piasku. Było trochę ciepło, ale dużo muszelek zbieraliśmy - to głosy młodych i starszych turystów i spacerowiczów na świnoujskiej plaży.
Jeszcze w piątek w Świnoujściu były tylko 3 stopnie Celsjusza. Teraz jest 13 stopni na plusie.
- Cieplutko spacerowiczów dużo. Już po spacerze, przerwa na obiad i z powrotem. Czy nad morzem czuje już trochę wiosnę? Dzisiaj czuć, wczoraj było troszeczkę czuć i dzisiaj już jest sympatyczniej. Energia mnie rozpiera, aż chce się żyć. Promienie rozgrzewają człowieka.
Byliśmy na gofrach i po gofra przyszliśmy na plażę, żeby się pobawić. Zbieraliśmy muszelki, a my budowaliśmy zamek z piasku. Było trochę ciepło, ale dużo muszelek zbieraliśmy - to głosy młodych i starszych turystów i spacerowiczów na świnoujskiej plaży.
Jeszcze w piątek w Świnoujściu były tylko 3 stopnie Celsjusza. Teraz jest 13 stopni na plusie.

Radio Szczecin