W czerwcu ma zostać ogłoszony przetarg na budowę obwodnicy Złocieńca. Będzie on w formule "zaprojektuj i wybuduj".
Obecnie prowadzone są badania i opracowywana jest dokumentacja geologiczno-inżynierska. Prace te powinny potrwać do końca kwietnia. Następny krok to ogłoszenie przetargu. Wyłoniony zostanie wykonawca, który będzie odpowiadał za przygotowanie dalszej dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz za samą budowę obwodnicy.
Pierwsze auta mają wjechać na obwodnicę Złocieńca w 2028 roku.
Pierwsze auta mają wjechać na obwodnicę Złocieńca w 2028 roku.

Radio Szczecin