W Kołobrzegu o fotel prezydenta walczy Czesław Hoc, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Mam marzenie. Zdobyć serca mieszkańców Kołobrzegu - takie hasło przyświecało wystąpieniu kandydata na prezydenta tego nadmorskiego miasta. Chociaż Czesław Hoc może liczyć na poparcie Prawa i Sprawiedliwości, to w wyborach wraz ze swoją drużyną do samorządu wystartuje pod szyldem Centroprawicy.
- Wyraźnie podkreśliłem, że Centroprawica, która jest popierana przez Prawo i Sprawiedliwość, natomiast chciałem rozszerzyć ofertę dla znakomitej większości mieszkańców Kołobrzegu. To jest po pierwsze. Po drugie, nie chciałem przenosić wojenki odgórnej, chciałem odizolować się od takiego piekiełka na górze. Przeżywam to na co dzień w parlamencie - powiedział Hoc.
Kandydat Centroprawicy zaprezentował także „Dziesiątkę Hoca”, a w jego programie znalazły się duże inwestycje, takie jak budowa najdłuższego mola nad Bałtykiem, czy ograniczenie ruchu samochodowego w uzdrowisku.
W walce o urząd prezydenta Kołobrzegu poza Czesławem Hocem zmierzą się jeszcze Anna Mieczkowska i Jacek Woźniak.
- Wyraźnie podkreśliłem, że Centroprawica, która jest popierana przez Prawo i Sprawiedliwość, natomiast chciałem rozszerzyć ofertę dla znakomitej większości mieszkańców Kołobrzegu. To jest po pierwsze. Po drugie, nie chciałem przenosić wojenki odgórnej, chciałem odizolować się od takiego piekiełka na górze. Przeżywam to na co dzień w parlamencie - powiedział Hoc.
Kandydat Centroprawicy zaprezentował także „Dziesiątkę Hoca”, a w jego programie znalazły się duże inwestycje, takie jak budowa najdłuższego mola nad Bałtykiem, czy ograniczenie ruchu samochodowego w uzdrowisku.
W walce o urząd prezydenta Kołobrzegu poza Czesławem Hocem zmierzą się jeszcze Anna Mieczkowska i Jacek Woźniak.

Radio Szczecin