Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Bartosz Arłukowicz jedynką w Zachodniopomorskiem i Lubuskiem. Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej zatwierdziła nazwiska kandydatów do Parlamentu Europejskiego.
Przewodniczący sejmowej komisji zdrowia mówi, że zdecydował się na chwilowy powrót do polskiej polityki, gdyż chce mieć udział w zmienianiu Polski. - Nie mógłbym patrzeć z boku, z daleka na to, co się w Polsce działo 15 października, na wybory parlamentarne. Musiałem się włączyć o odbijanie Polski z rąk PiS-u, a kiedy to wszystko się udało, wracamy do prac w Brukseli. Czas jest szczególny. Ta Europa to inna Europa, toczy się wojna. Donald Tusk powiedział "macie to wygrać". Ruszamy.

Poza posłem Bartoszem Arłukowiczem, „jedynkami” Koalicji Obywatelskiej na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego będą: Janusz Lewandowski, Krzysztof Brejza, Jacek Protas, Marcin Kierwiński, Andrzej Halicki, Dariusz Joński, Ewa Kopacz, Marta Wcisło, Elżbieta Łukacijewska, Bartłomiej Sienkiewicz, Borys Budka i Bogdan Zdrojewski.
Przewodniczący sejmowej komisji zdrowia mówi, że zdecydował się na chwilowy powrót do polskiej polityki, gdyż chce mieć udział w zmienianiu Polski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty