Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 40. minucie spotkania Krystian Bielik. źródło: https://www.facebook.com/LaczyNasPilka/
Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez byłego trenera Pogoni Szczecin, Czesława Michniewicza pokonała gospodarzy mistrzostw Europy, czyli Włochów 1:0.
Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 40. minucie spotkania Krystian Bielik. Ostatni kwadrans w tym pojedynku spędził na boisku napastnik Portowców Adam Buksa.

Po tym zwycięstwie Polacy zostali samodzielnym liderem grupy A. W sobotę 22 czerwca o godzinie 21 Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią. Zwycięstwo lub remis dadzą podopiecznym Czesława Michniewicza przepustkę na Igrzyska Olimpijskie, które w 2020 roku odbędą się w Tokio.