W kolejnym meczu Ekstraligi kobiet piłkarki nożne Olimpii - za tydzień w Szczecinie - zmierzą się z KKP Bydgoszcz. źródło: https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin
Pechowa porażka piłkarek nożnych Olimpii na Górnym Śląsku w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki przegrały w sobotę na wyjeździe z GKS Katowice 2:3 w 19. kolejce Ekstraligi.
Olimpijki po 25 minutach sobotniej potyczki, po golach Patrycji Michalczyk z rzutu karnego i Marianny Litwiniec, prowadziły 2:0, ale nie zdołały utrzymać korzystnego wyniku. Decydującą bramkę dla "Gieksy" w 90. minucie zdobyła z rzutu karnego Marlena Hajduk i trzy punkty zostały w Katowicach.

Po porażce na Górnym Śląsku drużyna trenera Adama Gołubowskiego nadal zajmuje 8. miejsce w tabeli.