Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

źródło: https://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg/
źródło: https://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg/
Kołobrzeski klub pozyskał kolejnych piłkarzy i ma już w kadrze siedmiu nowych zawodników. W zespole beniaminka 2. ligi grać będą Hiszpan Jose Cabrera, Chorwat Josip Soljić, Jakub Bojas i Michał Cywiński.
Do pierwszego zespołu awansował z rezerw 16-letni Ukrainiec Dmytro Halko. Młody napastnik, w sześciu meczach drugiej drużyny Kotwy, zdobył w minionym sezonie 10 bramek.

35-letni Josip Soljić ostatnio grał w Resovii Rzeszów, w której na zapleczu ekstraklasy wystąpił w 31 spotkaniach. Cabrera, Bojas i Cywiński reprezentowali natomiast barwy Olimpii Grudziądz, która na finiszu rozgrywek przegrała z Kotwicą walkę o awans do 2. ligi.

Skutecznością w zespole z Grudziądza imponował Jakub Bojas, który strzelił 23 gole i został królem strzelców trzecioligowych rozgrywek. Co ciekawe po zakończonym sezonie już czterech piłkarzy wraz z trenerem Marcinem Płuską przeszło z Olimpii do Kotwicy. Z kołobrzeskiego klubu odeszło także 9 piłkarzy, w tym między innymi Piotr Łysiak, Ondrej Jakubov i Arsen Slotiuk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty