Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie wiadomo, czy wieczorem w Końskich będzie debata prezydencka kandydatów dwóch największych partii.
Obecność potwierdził Rafał Trzaskowski. Karol Nawrocki chce, aby do debaty dopuszczono prawicowe telewizje. Zapowiedział za to, że pojawi się na wcześniejszej debacie organizowanej przez telewizję Republika.

Politycy PiS apelują do Rafała Trzaskowskiego, aby przyszedł na debatę do prawicowej stacji. Poseł Marcin Horała mówił, że Karol Nawrocki będzie czekał w Końskich na Rafała Trzaskowskiego.

Wieczorną debatę w Końskich mają przygotować trzy telewizji: TVP, TVN i Polsat. Sztab Karola Nawrockiego chce, żeby do udziału były dopuszczone także stacje prawicowe: Republika i wPolsce24. Stacja Republika ponadto zaplanowała własną debatę w Końskich na godzinę 18.50.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Politycy PiS apelują do Rafała Trzaskowskiego, aby przyszedł na debatę do prawicowej stacji. Poseł Marcin Horała mówił, że Karol Nawrocki będzie czekał w Końskich na Rafała Trzaskowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty