Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. PAP/Paweł Supernak
Fot. PAP/Paweł Supernak
Magdalena Biejat zaapeluje do swoich wyborców o poparcie Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich.
Kandydatka Lewicy ma we wtorek spotkać się z kandydatem Koalicji Obywatelskiej, by rozmawiać o lewicowych postulatach, które powinien realizować, jeśli zostanie prezydentem.

Wiceszef klubu parlamentarnego Lewicy Tomasz Trela zaznaczył, że faktyczne poparcie wyborców będzie zależało od postawy Rafała Trzaskowskiego. - Możemy apelować, prosić naszych wyborców, wyborców lewicy, żeby poszli na wybory i zagłosowali na Rafała Trzaskowskiego, bo to przecież jest naturalne, że my będziemy głosować na Rafała Trzaskowskiego, natomiast to też w rękach Rafała Trzaskowskiego jest, żeby tego wyborcę lewicy zmobilizować i jeszcze bardziej przekonać - powiedział Trela.

Rafał Trzaskowski wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. W drugiej spotka się z Karolem Nawrockim popieranym przez PiS.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Wiceszef klubu parlamentarnego Lewicy Tomasz Trela zaznaczył, że faktyczne poparcie wyborców będzie zależało od postawy Rafała Trzaskowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty