Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Całkowita infantylizacja polityki, a pani Jachira, tu cytat, "robi z siebie małpę", profanując pamięć o katastrofie smoleńskiej i prowokując wyborców PiS - tak kampanię wyborczą PO oceniała w "Rozmowie pod krawatem" kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Małgorzata Jacyna-Witt.
Kandydatka PO Klaudia Jachira ostatnio mówiła o ofiarach katastrofy smoleńskiej, parodiując program TV - zapowiedziała, tu cytat "blok ekshumacyjny oraz quiz „czyja to kończyna"". A zdaniem innych polityków tej partii "to satyra".

Nie uda się nas sprowokować - zapewniała, ubiegająca się o fotel senatora, Jacyna-Witt. - To jest całkowita infantylizacja polityki, pani Jachira, która jest nikim w zasadzie, jeśli chodzi o jakieś tam doświadczenia, autorytet i tak dalej. Robi z siebie małpę, za przeproszeniem, w mediach, profanuje pamięć wielu ludzi z różnych opcji politycznych, także z Platformy Obywatelskiej, chociażby Sebastiana Karpiniuka z naszego województwa zachodniopomorskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Ja myślę, że to jest ewidentna prowokacja w stosunku do wyborców Prawa i Sprawiedliwości, ale też do polityków Prawa i Sprawiedliwości - mówiła Małgorzata Jacyna-Witt.

Kandydatka PiS oceniała także wystawienie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jako lidera kampanii PO i potencjalną premier. Zdaniem Jacyny-Witt, to zagranie nie spełni oczekiwań polityków opozycji, bo wicemarszałek sejmu reprezentuje świat "warszawskiej elity" i nie ma nic wspólnego ze zwykłymi Polakami.
- Ja myślę, że to jest ewidentna prowokacja w stosunku do wyborców Prawa i Sprawiedliwości, ale też do polityków Prawa i Sprawiedliwości - mówiła Małgorzata Jacyna-Witt.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

"infantylizacja"??? I mówi to kandydatka pozująca do zdjęć na tle kadłuba klejonego taśmą :))
Wyborne!
Z uwagą wysłuchałem rozmowy z Prezes Rady Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej mając nadzieję dowiedzieć się o budowanym promie, czy też niedawno „zwodowanym” lodołamaczu.....
Rozmowa ta była na poziomie rozmowy dwóch pań przy stoliku kawiarnianym, a nie w publicznym radiu. Fejk, hejt, niekompetencja PO, która powinna się zamknąć a z drugiej strony, kompetentność PIS-u oraz mądrość i urok osobisty prezesa partii. O Stoczni też było, że „ma ogromne szanse”.
Panie Redaktorze Naczelny, czy może Pan wpłynąć na to, żeby w rozmowach były zadawane konkretne pytania, tak jak w rozmowach prowadzonych przez Pana?
Po co w ogóle robić takiemu komuś reklamę, przez mówienie o tej osobie. Niektórzy dla sensacji zrobiliby wszystko, a jak wiadomo, gdy ktoś nie ma talentu i umiejętności w danej dziecinie, bazuje na kontrowersji, która od wieków świetnie się sprzedaje.
Jakby to powiedział S. Niesiołowski: jest to obrzydliwa, plugawa i ohydna prowokacja.
Ta kandydatka PO jest typowym przykładem w jakim stanie po 8 latach Rządów PO-PSL pozostawiono służbę zdrowia ! Nawet przybyli ( jak podejrzewam jej zwolennicy) byli wyraźnie zażenowani tym występem.
Pan mierny ale wierny co to chodzi w szaliczku w lecie nic nie może. Zwolnił 2 dobrych redaktorów jakieś 4 lata temu żeby mu nikt nie przeszkadzał orędować tzw. dobrej zmianie. A i przy okazji "od zawsze niezależna" ma swoje 5 minut, do którego pan od szaliczka wcześniej nie dopuszczał. Co za hipokryzja.
kandydatka PO ( jak porażka) A PRZECIEŻ ONA JEST z PIS ( jak zwycięstwo) haha
SUPER ,ŻE KTOŚ MÓWI O KRĘTACTWIE PO-KEmonów !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty