Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Stocznia Szczecińska. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Stocznia Szczecińska. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Małgorzata Jacyna-Witt do posłów PO krytykujących proces odbudowy przemysłu stoczniowego w Szczecinie zaapelowała: - Zamknijcie się i nie przeszkadzajcie.
Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na senatora w "Rozmowie pod krawatem" nie zgodziła się z krytyką działań PiS - między innymi wytykaniem przez posłów PO "rdzewiejącej stępki" czy poddawaniem w wątpliwość kondycji Gryfii oraz "poklejonego taśmą" kadłuba lodołamacza.

Perspektywy przemysłu stoczniowego są ogromne właśnie dzięki działaniom ministra gospodarki morskiej, Marka Gróbarczyka - zapewniała Jacyna-Witt w studiu Radia Szczecin.

- Platforma w ogóle nie wie, co się w stoczni zmieniło, Platforma używa języka hejterskiego, pomawia, przeszkadza, komplikuje działania stoczni. Polecam Platformie Obywatelskiej zamknąć się i przestać nam przeszkadzać. Zamknijcie się panowie z Platformy Obywatelskiej i przestańcie nam przeszkadzać. Jestem przedsiębiorcą budowlanym, czasem muszę używać mocnego języka, w stosunku do chłopców z Platformy Obywatelskiej w zasadzie innego języka używać już nie można, jeśli chodzi o przemysł stoczniowy - podkreśliła.

Małgorzata Jacyna-Witt jest przewodniczącą rady nadzorczej Stoczni Szczecińskiej, wcześniej przez chwilę była prezesem tej spółki.
Zamknijcie się panowie z Platformy Obywatelskiej i przestańcie nam przeszkadzać. Jestem przedsiębiorcą budowlanym, czasem muszę używać mocnego języka, w stosunku do chłopców z Platformy Obywatelskiej w zasadzie innego języka używać już nie można, jeśli ch

Dodaj komentarz 13 komentarzy

ale wam nie ma w czym przeszkadzać.....
"Proszę popierać, nie przeszkadzać" za mocno weszło? Ciekawe czy ta pani sama wie cokolwiek o tym, co się dzieje w stoczni? Oczywiście poza tymi propagandowymi szopkami z pomalowanym złomem w roli głownej.
Dyktatura PiS w pigułce
opryskliwość wysoce parlamentarna!
Zamiast rzeczowych argumentów - pyskówka ma poziomie madki broniącej bombelka :))
Prawda jest taka, że konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana, jednak nie mamy z nią do czynienia, tylko z wkładaniem kija pomiędzy szprychy roweru, który samemu się kiedyś skasowało.
"w stosunku do chłopców z Platformy"
Śmieszy mnie to zadufanie, arogancja i pewność siebie pyskatej baby o mentalności przekupy z Turzyna (nie obrażając kobiet tam pracujących).
Czym Jacyna-Witt może się pochwalić z ostatnich 20 lat zasiadania jako radna-bezradna, wiecznie w opozycji (chyba też i do samej siebie), z zasiadania jako p.o. w stoczniach jak i w RN tychże stoczni? Poświęceniem fejkowej stępki (notabene "pożyczonej" z innej firmy)? Ze zbudowania niedospawanego lodołamacza, który miał już być wodowany, a okazał się niewypałem poklejonym niczym papierowy model statku? Budowy łódki z gazety bym tej pani nie powierzył a co dopiero zarządzanie zakładem budującym/remontującym statki? Po czynach ludzi poznasz, a nie po tym co jadowicie z ust wypluwają!
4 lata władzy i nadal każde niepowodzenie to "wina Tuska".
Kolejny artykuł w sprzyjających jej mediach i po raz kolejny ani jednego sprzyjającego komentarza. Jacyna, do etapu montowania okien w promie czy nawet lodołamaczu "Puma" jeszcze ho ho daleko.
Z uwagą wysłuchałem rozmowy z Prezes Rady Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej, mając nadzieję dowiedzieć się o budowanym promie, czy też niedawno „zwodowanym” lodołamaczu.....
Rozmowa ta była na poziomie rozmowy dwóch pań na rynku, a nie w publicznym radiu. O fejku, o hejcie, o niekompetencji PO, która powinna się zamknąć a z drugiej strony, kompetentność PIS-u oraz mądrość i urok osobisty prezesa partii. O Stoczni też było, że „ma ogromne szanse”.
Panie Redaktorze Naczelny, czy może Pan wpłynąć na to, żeby we wszystkich rozmowach były zadawane konkretne pytania, tak jak w rozmowach prowadzonych przez Pana?
Niestety, ale poza GADANIEM od kilku lat o odbudowie stoczni, przemysłu stoczniowego w Szczecinie, o budowie statków, cały czas nic się nie dzieje, a teraz tak prostacka wypowiedź, która nic do tematu nie wnosi poza chamstwem. Zamiast pyskówek wolałbym zobaczyć jakiś prawdziwy konkret, a nie ciągłe gadanie i żadnych działań.
TROLL I HEJT!!!! (j/w) rodem z RATUSZA z Wa-wy!
SUPER POiKOmens
cytuje: "panie redaktorze naczelny" ;) haha - ewidentna propaganda ponacinania ze str.PO-KO. ALEBIEDA!
Nie wina Tuska ale i POKE-monówi z Wałłąsą na czele !! ok. 20-30 lat do tyłu układzików z ZSRRR. SSSSZKODA!

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty